Instruktørliste

Amanda Bangsborg Thomsen

Instruktør

Hold 9 Boblerne


Anne Andreasen

Instruktør

Hold 3 Rollinger

Hold 12 Familiefitness


Annika Have

Hjælpeinstruktør

hold 6 Lørdagssjov

Hold 19 Spring Junior 12-15 år


Bente Johansen

Instruktør

Hold 23 Pilates og effekt


Brian Larsen

Instruktør

Hold 16 Springpiger 9-12 år

Hold 17 Springdrenge 9-12 år


Brit Halstrøm

Instruktør

Hold 27 Cirkeltræning

Hold 25 Lørdagspower


Britta Hald

Instruktør

Hold 4 Hoppelopper

hold 5 A + B Springlopper


Camilla Højbjerre Thøgersen

Instruktør

hold 9 Boblerne


Camilla Køller Olsen

Instruktør

Hold 77 Rekrut og præjunior individuel

Hold 78 junior individuel

Hold 79 Senior individuel

Hold 80 Individuel 2. division


Cecilie Damberg

Instruktør

Hold 16 Springpiger 9-12 år

Hold 17 Springdrenge 9-12 år


Christina Nowak Nielsen

Instruktør

Hold 6 Lørdagssjov


Clara Hald

Minihjælper

Hold 4 Hoppelopper

hold 5 A + B Springlopper


Clara Vinzentsen

Instruktør

Hold 71 Rytmepiger 5-6 år

Hold 72 Rytmepiger 7-10 år


Elizabeth Jørgensen

Instruktør

Hold 74 Minipiger 7-10 år

Hold 75 Rekrut- og juniorgruppe


Emilie Sandstrøm

Instruktør

Hold 18 Udvalgt mix 10-12 år

hold 19 Junior 12-15 år


Eva Hvidtfelt

Instruktør

Hold 22 Stram op


Gitte Lund Christensen

Instruktør

hold 16 Springpiger 9-12 år

Hold 17 Springdrenge 9-12 år


Gudrun Rude Nielsen

Instruktør

Hold 1 I form til fødsel

Hold 2 I form efter fødsel


Helle Kirud

Instruktør

Hold 3 Rollinger

Hold 12 Familiefitness


Henning Knudsen

Instruktør

hold 60, 60 A og 60 B Vandgymnastik


Ivan Lund

Instruktør

Hold 62 Motionsfloorball


Jane Daugaard

Instruktør

hold 28 Yoga

Hold 29 Yoga


Jette Hansen

Instruktør

Hold 32 Hold dig i form damer


Jette Hansen

Instruktør

Hold 62 Motionsfloorball


Jette Stausgaard

Instruktør

Hold 26 Effektiv træning for damer

Hold 36 Effektiv træning for herrer


Karoline Koch Hansen

Instruktør

Hold 71 Rytmepiger 5-6 år

Hold 75 Rytmepiger 7-10 år


Karoline Lehnsdal

Hjælpeinstruktør

Hold 9 Boblerne


Karsten Weikop

Instruktør

Hold 62 Motionsfloorball


Lily Tang

Hjælpeinstruktør

hold 9 Boblerne


Louise Jørgensen

Instruktør

Hold 76 Seniorgruppe

Hold 77 Rekrut og præjunior individuel

Hold 78 Junior individuel

Hold 79 Senior individuel

Hold 80 Individuel 2. division


Louise Tarp Jørgensen

Instruktør

hold 74 Minipeger 7-10 år

Hold 75 Rekrut- og juniorgruppe


Lykke Daugaard Madsen

Instruktør

hold 14 Springpiger 6-8 år

Hold 15 Springdrenge 6-8 år

hold 16 Springpiger 9-12 år

Hold 17 Springdrenge 9-12 år


Mari Louise Wiederquist

Instruktør

Hold 6 Lørdagssjov


Mia Zimling

Hjælpeinstruktør

Hold 19 Spring Junior 12-15 år


Mischa Isabel Molich Muffellmann

Minihjælper

Hold 5 Springlopperne


Olivia Skjoldmark Rasmussen

Minihjælper

Hold 5 Springlopper


Pernille Riber

Instruktør

Hold 25 Lørdagspower


Sandra Lauge Røgilds

Instruktør

hold 4 hoppelopper

Hold 5 A + B Springlopper


Sarah Jensen

Hjælpeinstruktør

Hold 19 Spring junior 12-15 år


Sema Akcay

Hjælpeinstruktør

hold 14 Springpiger 6-8 år

hold 15 Springdrenge 6-8 år

Hold 16 Springpiger 9-12 år

Hold 17 Springdrenge 9-12 år


Siff Øhlenschlæger Torp

Instruktør

Hold 18 Udvalgt mix 10-12 år

hold 19 junior 12-15 år


Sofie Jørgensen

Instruktør

hold 77 Rekrut og præjunior individuel

hold 78 junior individuel

Hold 79 Senior individuel

Hold 80 Individuel 2. division


Susanne Drygaard

Instruktør

hold 24 Step og styrke


Tine Larsen

Instruktør

hold 14 Springpiger 6-8 år

Hold 15 Springdrenge 6-8 år

hold 16 Springpiger 9-12 år

Hold 17 Springdrenge 9-12 år