Instruktørliste


Anne Andreasen

Hold 3 Tumlerne 1-2 år

Hold 4 Rollingerne 2-3 år


Annika Have

Hjælpeinstruktør

Hold 11 + 12 Lørdagssjov – 3-10 år med forældre

Hold 14 Springpiger 6-8 år

Hold 15 Springdrenge 6-8 år

Hold 16 Springpiger 9-11 år

Hold 17 Springdrenge 9-11 år


Bente Johansen

Instruktør

Hold 23 Pilates og effekt


Brian Larsen

Instruktør

Hold 14 Springpiger 6-8 år

Hold 15 Springdrenge 6-8 år

Hold 18 Udvalgt mix 9-11 år

Hold 19 Junior 12-16 år


Brit Halstrøm

Instruktør

Hold 27 Cirkeltræning

Hold 24 Stærk krop med varieret træning


Britta Hald

Instruktør

Hold 5 Hoppetroldene 3-4 år med forældre

Hold 6 Hoppetroldene 5-6 år med forældre


Camilla Højbjerre Thøgersen

Instruktør

Hold 7 Små bobler 4-5 år

Hold 8 Store bobler 5-6 år


Camilla Kølle Olsen

Instruktør

Hold 72 Rytmepigerne/basis RSG 6-8 år

Hold 77 Rekrut og præjunior individuel (RSG), årgang 2009-2001)

Hold 78 Junior Individuel (RSG), årgang 2007-2008)

Hold 79 Senior Individuel (RSG), årgang 2006 og ældre

Hold 80 Senior 2. division individuel (RSG), årgang 2008 og ældre)

Hold 73 Mini og rekrut gruppe , 2010-2016

Hold 74 Mikro/mini gruppe, 2013-2016

Hold 75 Rekrutgruppe og individuel, 2011-2012


Carina Schønnemann Laursen

Hold 3 Tumlerne 1-2 år

Hold 4 Rollingerne 2-3 år


Cecilie Damberg

Instruktør

Hold 18 Udvalgt mix (spring) 9-12 år

hold 19 Springjunior 12-16 år


Clara Hald

Hjælpeinstruktør

Hold 16 Springpiger 9-11 år


Clara Vinzentsen

Instruktør

Hold 70 Rytmepiger 6-7 år

Hold 71 Rytmepiger 8-10 år

Hold 73 Mini og rekrut gruppe (RSG) 2010-2016

Hold 74 Mikro/mini gruppe og individuel (RSG), 2013-2016

Hold 75 Rekrut gruppe og individuel (RSG), 2011-2012

Dorthe Daner

Instruktør

Hold 10 Motorikheltene 6-12 år



Elizabeth Jørgensen

Instruktør

Hold 73 Mini og rekrut gruppe (RSG) 2010-2016

Hold 74 Mikro/mini gruppe og individuel (RSG), 2013-2016

Hold 75 Rekrut- og juniorgruppe (RSG), årgang 2007-2011

Hold 76 Seniorgrupper (RSG), årgang 2006 og ældre


Emilie Sandstrøm

Instruktør

Hold 18 Udvalgt mix 9-12 år

Hold 19 Junior 12-16 år


Freja Willads Haack

Instruktør

Hold 71 Rytmepiger 8-10 år


Giuliana Gasso

Hold 73 Mini og rekrut gruppe (RSG), 2010-2016

Hold 74 Mikro/mini gruppe (RSG), 2013-2016

Hold 75 Rekrut- og juniorgruppe (RSG), årgang 2007-2011


Gudrun Rude Nielsen

Instruktør

Hold 1 I form til fødsel

Hold 2 I form efter fødsel


Iben Pagsberg Jessen

Hjælpeinstruktør

Hold 71 Rytmepiger 6-7 år

Hold 73 Mini og rekrut gruppe (RSG), 2010-2016

Hold 74 Mikro/mini gruppe (RSG), 2013-2016

Hold 75 Rekrutgruppe og individuel (RSG), 2013-2016


Ida Friisgaard

Hold 14 Springpiger 6-8 år


Ivan Lund

Instruktør

Hold 61 Familie Floorball, 6-14 år med forældre

Hold 62 Motionsfloorball


Isabella Koch Hansen

Hjælpeinstruktør

Hold 71 Rytmepiger 6-7 år

Hold 73 Mini og rekrut gruppe (RSG), 2010-2016

Hold 74 Mikro/mini gruppe (RSG), 2013-2016

Hold 75 Rekrutgruppe og individuel (RSG), 2013-2016


Jacob Schønnemann Laursen

Hold 21 Mandeholdet


Jane Daugaard

Instruktør

Hold 28 Yoga

Hold 24 Stærk krop med varieret træning


Jessica Kølle Olsen

Instruktør

Hold 72 Rytmepiger/RSG basis 8-10 år


Jette Stausgaard

Instruktør

Hold 26 Effektiv træning for damer

Hold 36 Effektiv træning for herrer

Hold 24 Stærk krop med varieret træning


Karoline Koch Hansen

Instruktør

Hold 70 Rytmepiger 6-7 år

Hold 71 Rytmepiger 8-10 år


Karoline Lehnsdal

Hjælpeinstruktør

Hold 7 Små bobler 4-5 år

Hold 8 Store bobler 5-6 år



Kirsten Follmann

Instruktør

Hold 32 Hold dig i form for damer


Lily Tang

Hjælpeinstruktør

Hold 7 Små bobler 4-5 år

Hold 8 Store bobler 5-6 år


Louise Jørgensen

Instruktør

Hold 77 Seniorgruppe

Hold 78 Præjunior og junior 1. division individuelt (RSG), 2008-2010

Hold 79 Senior 1. division individuel (RSG), 2007 og ældre)

Hold 80 Individuel 2. division (RSG), 2008 og ældre


Louise Tarp Jørgensen

Instruktør

Hold 73 Mini og rekrut gruppe (RSG), 2010-2016

Hold 74 Mikro/mini gruppe (RSG), 2013-2016

Hold 75 Rekrut- og juniorgruppe (RSG), årgang 2007-2011

Hold 76 Seniorgrupper (RSG), årgang 2006 og ældre


Lykke Daugaard Madsen

Instruktør

Hold 14 Springpiger 6-8 år

Hold 15 Springdrenge 6-8 år

Hold 16 Springpiger 9-12 år

Hold 17 Springdrenge 9-12 år


Mari-Louise Weiderquist

Instruktør

Hold 11 og 12 Lørdagssjov 3-10 år

Hold 29 Boost din form med HIIT


Mia Zimling

Hjælpeinstruktør

Hold 17 Springdrenge 9-11 år

Hold 17 Springdrenge 9-11 år


Mia Ammentorp-Schmidt

Instruktør

hold 25 Lørdagspower


Mie Birkedal Hansen

Hold 15 Springdrenge 6-8 år


Mischa Isabel Molich Muffellmann

Minihjælper

Hold 14 Springpiger 6-8 år


Nadia Daner Thomassen

Instruktør

Hold 10 Motorikheltene 6-12 år


Olivia Skjoldmark Rasmussen

Minihjælper

Hold 15 Springdrenge 6-8 år


Pernille Riber

Instruktør

Hold 22 Bodytoning

Hold 24 Stærk krop med varieret træning


Sandra Lauge Røgilds

Instruktør

Hold 5 Hoppetroldene 3-4 år med forældre

Hold 6 Hoppetroldene 5-6 år med forældre


Sema Akcay

Hjælpeinstruktør

Hold 14 Springpiger 6-8 år

Hold 15 Springdrenge 6-8 år


Siff Øhlenschlæger Torp

Instruktør

Hold 18 Udvalgt mix 9-12 år

Hold 19 Junior 12-16 år


Sofie Jørgensen

Instruktør

Hold 77 Seniorgruppe (RSG), årgang 2007 og ældre

Hold 78 Præjunior og junior 1. division individuel (RSG), 2008-2010

Hold 79 Senior 1. division individuel (RSG), 2007 og ældre

Hold 80 Individuel 2. division (RSG), 2008 og ældre


Susanne Drygaard

Instruktør

Hold 34 Step og styrke

Hold 24 Stærk krop med varieret træning


Tine Larsen

Instruktør

Hold 11 og 12 Lørdagssjov 3-10 år